სტუმრად გადაცემაში „ღია სტუდია“
9 ნოემბერს, ფონდის „პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის“ დირექტორი ირაკლი იზორია და პიარისა და კომუნიკაციის მენეჯერი ლიკა მერაბიშვილი რადიო პირველის გადაცემას „ღია სტუდია“ სტუმრობდნენ. პირდაპირი ეთერის მთავარი თემა მიმდინარე საგზაო უსაფრთხოების პროექტი გახლდათ.
საგანმანათლებლო პროექტი თბილისისა და რუსთავის დამაკავშირებელ ავტობანსა და აღნიშნულ ქალაქებში დასახლებულ ტერიტორიას მოიცავს. პროექტის ფარგლებში, ბავშვები გაეცნობიან საგზაო უსაფრთხოების წესებს, და მიიღებენ უსაფრთხოების აქსესუარებს, რაც მნიშვნელოვანია გზაზე გადაადგილების დროს.
გადაცემის მსვლელობისას, სტუმრებმა ასევე ისაუბრეს ველოსიპედისა და ეკო ტრანპორტის განვითარებასა და ორგანიზაციის სამომავლო გეგმებზე ველოტრანსპორტის განვითარების კუთხით.

Visit to the Live Program “Gia Studia”
On November 9, Irakli Izoria, Director of the foundation “Partnership for Road Safety”, and Lika Merabishvili, PR and Communication Manager visited the live program “Gia Studia” on Radio Pirveli. The main topic of the program was the on-going road safety project.
The educational project is being implemented at the communities of Tbilisi and Rustavi, including the new highway territories. Within the project, the children will acquire with the knowledge of traffic rules, and receive the safety accessories that are necessary for safety mobility on the road.
During the program, the guest speakers also talked about the cycling and eco transport development, and the future steps of the PfRS in the field of cycling improvement.