შეხვედრა კახა კალაძესთან
თბილისის ახლად არჩეული მერი კახა კალაძე სატრანსპორტოს სფეროს ექსპერტებსა და არასამთავრობო ორგანიზაციების წარმომადგენლებს შეხვდა. შეხვედრას ესწრებოდნენ ფონდის „პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის“ დამფუძნებელი გელა კვაშილავა და დირექტორი ირაკლი იზორია ესწრებოდნენ.
შეხვედრაზე აღნიშნულ სფეროში განსახორციელებელი რეფორმები და ამ მიმართულებით თანამშრომლობის პერსპექტივები განიხილეს. კახა კალაძის გუნდის წევრებმა შეხვედრის მონაწილეებს კონკრეტულ პროექტებთან დაკავშირებით საკუთარი ხედვა გააცნეს და ექსპერტთა მოსაზრებები მოისმინეს.
კახა კალაძემ აღნიშნა, მომდევნო წლებში საზოგადოებრივი ტრანსპორტის მოწესრიგებასთან დაკავშირებით, კონკრეტული პროექტების განხორციელება იგეგმება.

Meeting with Newly-Elected Mayor of Tbilisi
Newly-Elected Mayor Kakha Kaladze met the experts and the representatives of the non-governmental organizations working in road safety field. The meeting was attended by Gela Kvashilava and Irakli Izoria, as the representatives of the foundation “Partnership for Road Safety”.
The reforms and collaboration perspectives for road safety development were analysed during the meeting. With his team, Mr. Kakha Kaladze introduced own suggestions and ideas around the specific road safety projects and listened to the experts’ opinions.
As Kakha Kaladze mentioned, the public transport development related projects is planned to be implemented.