პროექტის „გავხადოთ ჩვენი გზა მეგობრული’’ დახურვის ღონისძიება
ნატოსა და ევროკავშირის საინფორმაციო ცენტრში, პროექტის ,,გავხადოთ ჩვენი გზა უსაფრთხო’’-ს დასკვნითი ღონისძიება გაიმართა. ღონისძიებას ესწრებოდნენ  ქვემო ქართლის გამგეობის, გაეროს განვითარების ფონდის, შინაგან საქმეთა სამინისტროსა და საავტომობილო გზების დეპარტამენტის წარმომადგენლები.
დახურვის ღონისძიებაზე  ნახატების კონკურსში გამარჯვებული ბავშვები ფასიანი საჩუქრებით  დაჯილდოვდნენ. ასევე, ღონისძიებაზე პროექტის მონაწილეებმა პროექტის მნიშვნელობასა და შედეგებზე ისაუბრეს.
პროექტი განახორციელეს ფონდმა ,,პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის’’ და ,,სამოქალაქო ინტეგრაციის ფონდმა’’. პროექტი ხორციელდებოდა მცირე გრანტების პროგრამის ,,რეგიონული და ადგილობრივი განვითარება საქართველოში’’(RLD) ფარგლებში, გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP), სამხრეთ კავკასიაში შვეიცარიის თანამშრომლობის ოფისისა(SCO) და ავსტრიის განვითარების სააგენტოს(ADC)  დაფინანსებით.

Close Event of the Project “Make Our Road Safe”
At the NATO and EU Information Center office, the close ceremony of the project “Make Our Roads Safe” was held. The event was attended by the representatives of KvemoKartli municipality, EU Development Fund, the Ministry of Internal Affairs and Georgian Roads Department.
During the close event, the project implementers presented the project objectives and results. At the end of the event, the winner children of competition were awarded with prizes.
The project was implemented by the foundation “Partnership for Road Safety” and “Civic Integration Fund” within the small grant program “Regional and Local Development in Georgia” (RLD), UNDP, SCO and ADC.